April 24 2020
Vai arī tu jūties noguris pēc ešanas?

Vai arī tu mēdz justies noguris pēc ēšanas?

Vai Jūs esiet pamanījušo to, ka ēdiens, ko Jūs ēdiet, ietekmē to vai Jūs jūtaties labi vai slikti?

 

Bieži vien, daudzi no mums nepamana signālus ko sūta mūsu ķermenis, mūsu reakciju uz ēdienu, mēs to pieņemam kā normu. Daudzi brīnās par to, kādēļ cits/cita ir tik enerģisks, kā viņam/ai enerģija pietiek visam un ir visu laiku, kad “es” visu laiku esmu noguris, neko negribu un neko nevaru.

 

Tas pavisam noteikti nav dēļ tā, ka Jūs esiet sliktāks vai cita cilvēka dzīve ir kaut kādā mērā labāka. Viss slēpjas tajā, ka Jūsu organisms jau sen strādāt pret Jūsu ieradumiem, tajā skaitā arī ēšanas.

 

Tie cilvēki, kuri ir aktīvi un enerģiski, ir tie cilvēki, kuri ir ne tikai psiholoģiski labā stāvoklī, bet arī fiziski. Tas ir saistīts ar to, ka viņu organisms nav pārslogots ar blakus darbiem.

 

Ja Jūs pēc ēšanas jūtieties noguris, vai arī dienas laikā, neatkarīgi no tā, vai Jūs esiet ēdis vai neeisiet, visu laiku ir noguruma sajūta, tad ir vērts aizdomāties par to, ka Jūsu uzturs piepilda ir enerģijas patērētājs! Kas tas ir?

 

Mūsdienās tirgū pārtikas produktu izvēle ir ne tikai milzīga un veselīga, bet tā spēj mums piedāvāt arī ģenētiski modificētus pārtikas produktus, dažādus hibrīdus, eksotiskus augļus vai jaunu graudaugu šķirnes, gaļa un zivju produkti, kas ir pildīti ar antibiotikām. Daudzi no mums jau ir zaudējuši savu zarnu galveno aizsargājošo bioplēvi, kas aizsargā tās pret pārlieku olbaltumvielu vai ķīmisko vielu daļiņu iekļūšanu mūsu asinsritē no pārtikas produktiem. Tas viss tiešā veidā nonāk mūsu asinsritē, un imūnsistēma šim mērķim izmet pretī antivielas: pastāvīga antibiotiku un ķīmisku vielu uzņemšana no pārtikas, vāja zarnu mikro flora, jebkura produktu pārmērīga aktivitātes darbība – tā ir mūsu imūnsistēmas antiviela.

 

Parasti neveselīgi pārtikas produkti, ūdens trūkums organismā, kā arī pastāvīga antivielu izdalīšanās pret mūsu ķermeni arī rada kaitīgo vielu uzņemšanu.

 

Zarnu mikro flora un zarnu bioplēve, kas pēdējos 10 gadus ir ļoti rūpīgi pētīta, ir imunitātes sistēmas pamatā. Pastāvīga kaitīgu produktu lietošana maina mūsu mikro floru, tādejādi mūsu ķermenis visu laiku ir pārslogots darbinot aizsarg funkcijas.

 

Imūnā sistēma visu laiku ir noslogota ar darbu, izvadot kaitīgās vielas, un tieši tajā brīdī cilvēks jūtas visu laiku noguris, apātisks, bez enerģijas un spēka. Ēdot pat parastu tomātu vai baklažānu var rasties reakcija. Uz glutēnu, laktozi, piena produktiem, olbaltumiem, gaļu, vistu olām, zivīm un visi himikāti, kas ir iekšā šajos produktos – nedod mums neko labu.

 

Cilvēks pat nenojauš par to, ka viņa organisms cīnās ar visām vielām, kas ienāk viņa organismā no rīta līdz pat naktij, cieš no hroniskas noguršanas, pietūkuma un liekā svara. To visu apstiprina no medicīniskā viedokļa. Tauku sadegšana neieslēdzās, tā kā tā nav iespējama stresa stāvoklī. Tāpat kā patstāvīgs pietūkums vai pampums zem acīm var būt iemesls nieru mazspējai, jo antivielu olbaltumvielas ir lielas daļiņas, kas neiziet caur nieru filtru un, rupji runājot, tās aizsērē, tas izraisa edēmu, šķidruma uzkrāšanos, ūdens un sāls līdzsvara traucējumus, ķermeņa saskābināšanos, pastiprinātu sēnīšu augšanu un rezultātā vēl vairāk cieš zarnu mikro flora un viss organisms kopumā.

 

1 rekomendē, lai citi zina
Print Friendly, PDF & Email