Kas mēs esam? ?Tavs palīgs un draugs virtuvē, ceļā uz pareizu uzturu, garšīgu ēdienu baudīšanu, kopā būšanu ar draugiem, gatavošanu mājās un baudīšanu! ??
Mēs esam recepšu portāls, kas piedāvā Tev iemācīties gatavot vienkārši, garšīgi, interesanti un baudāmi – ar uzsvaru uz pareizu uzturu. Instareceptes ir labāko recepšu izlase, kas apkopota no pašiem populārākajiem influeceriem, kas atbalsta pareizas ēšanas principus. ????

Mēs būsim Tavs super palīgs arī tievēšanas laikā, jo esam apkopojuši tikai pareiza uztura principu receptes. Mēs atbalstam mūsdienu metodes tievēšanas sfērā, mēs noteikti vairs nedzīvojam pagātnē, kad, lai iegūtu savu sapņu ķermeni, rekomendēja dzert tievēšanas tēju, grauzt salātlapu un atteikties no jebkādiem gardumiem. ❌Nē, nē, un vēlreiz – nē! Pie mums tu atklāsi dažādas iespejas un ieteikumus, kā sasniegt kāroto rezultātu. Varēsi iemācīties ne tikai gatavot interesantus ēdienus pēc pašu populārāko Instagram pareizas ēšanas blogeru receptēm, bet arī lasīt interesantus blogus par produktiem, vitamīnu un vielu nozīmi mūsu organismā, par to kā labāk izvēlēties produktus un gluži vienkārši – kā dzīvot interesanti un veselīgi. ?

Un zini, kas ir viss viss foršākais mūsu portālā? ? Mega daudz receptes, kā pagatavot našķus, tortes, kūkas, desertus, kas nekaitēs tavai figūrai un ko tu varēsi baudīt jebkuras diētas laikā. ☝️?

Tev garšo Rafaello? ? Varbūt esi pamēģinājis Limited Rafeallo ar aveņu garšu? ? Hmm, un kā ar lācīšiem Barni un Bounty batoniņiem? Jā, jā.. ? visas šīs un citas receptes meklē mūsu portālā, nav vairs laika gaidīt, jāiet gatavot. ????

Tavs instarecepes.lv kolektīvs
2020

Print Friendly, PDF & Email