October 05 2021

MERLOTI.LV – sieviešu un vīriešu lielo izmēru labākais interneta veikals

Aiz loga klauvē rudens, ceļmalas noklāj dzeltens lapu paklājs, saullēkti no rītiem ir īsi, bet aveņu norkāsās, saulīte spīd, bet dvaša – salta. Tā vien gribās ietīties pledā ar siltu tējas krūzi rokā un aizmirst par visu. Bet nē.. visu nedrīkst! Kā tad ar šopingu?

Risinājums ir vienmēr! Pēdejo gadu notikumi pasaule ir kārtīgi pamainījuši mūsu ikdienas ieradumus, arī iepirkšanās ziņā. Mēs varējām pretoties šopingam virtuālajā vidē, bet bijām spiesti samierināties, kad ir jāpārkāpj pāri un jāpamēģina iepirkties virtuāli. Protams, daļa no mums virtuālo šopingu atzīst jau sen, un labprāt, tradicionālajam iepirkšanās veidam dod priekšroku nekavēties garās rindās, bet iepirkties internetā.  Gribam Jūs iepazīstināt ar labāko lielie izmēri apģērbiem zīmulu – Merloti.

SIA Merloti ir liela izmēra sieviešu, vīriešu apģērbu interneta veikals, kurš jau 9 gadu darbojās Latvijas tirgū. Kādēļ iepirkties Merloti?

🖤 izmēri no 40 līdz 66

🖤 specializēti lielo izmēru apģērbi grūtniecēm

🖤 kvalitāte, stils un moder

🖤 milzīga izvēle, +8000 produktu, lielākā lielo izmēru apģērbu klāsts starp visiem apģērbu interneta veikaliem

🖤 14 dienu atgriešanas garantija

🖤 jauni produkti katru nedēļu

🖤 lielisks klientu apkalpošanas serviss

🖤ērts un tehnoloģiski moderns interneta veikals, lai tu gūtu fantastisku iepirkšanās pieredzi

🖤 9 gadu pieredze nozarē

Merloti.lv interneta veikalā ir mega plašs apģērbu sortiments, tu atradīsi visu augšdaļai (topus, džemperus, hudijus, adījumus, t-kreklus), atradīsi arī visu apakšdaļai (bikses, džinsus, svārkus, legingus, kaprī un šortus), apakšveļu (koriģējošo veļu, krūšturus, biksītes un ikdienas biksīšu komplektus, seksīgu lielo izmēru apakšveļu) visu saldam miegam (pidžammas, naktskrkelus, halātus), apģērbus atpūtas braucieniem (apmetņus, bikīnī, peldkostīmus, dažādus aksesuārus), virsdrēbes aukstākam laikam (kurtkas, jakas, bomber jakas, klasiskus mēteļus, puffīgās ziemas jakas un kapuču džemperus), protams, kleitas, kleitas un vēlreiz kleitas, gan ikdienai, darbam, svētkiem, īpašiem gadījumiem, visām gaumēm. Neaizmirsīsim arī par vīriešiem, apģērbi sākot no L līdz pat 8XL, arī ar īpaši pagarinātiem modeļiem garāka auguma kungiem. Klāsta viss, sportam, ikdienai, darbam, klasika kopā ar ikdienu un stilu.

Piegādes laiks vidēji ir līdz 3 nedēļām, sūtījumus bezmkasas saņem ar DPD paku skapi, vai izvēlies DPD kurjeru piegādi līdz mājas durvīm. Piedalies konkursos un izlozēs, iegūsti no lojalitātes programmas īpašajiem piedāvājumiem.

3 rekomendē, lai citi zina
Print Friendly, PDF & Email